Enrique Iglesias Croatian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enrique Iglesias Croatian Forum

Dobrodošli na 1. Hrvatski forum o Enriqeu!
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Chris Brown Pretukao Rihannu Zbog Paris Hilton?!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
.... WhIsPeR ....
Nobody ;]
Nobody ;]
.... WhIsPeR ....


Female Broj postova : 14
Age : 31
Lokacija : ... AnyWhere But Home ...
Registration date : 15.02.2009

Chris Brown Pretukao Rihannu Zbog Paris Hilton?! Empty
PostajNaslov: Chris Brown Pretukao Rihannu Zbog Paris Hilton?!   Chris Brown Pretukao Rihannu Zbog Paris Hilton?! Icon_minitimened vel 15, 2009 4:03 pm

Chris Brown pretukao Rihannu zbog Paris Hilton?

Holivudskim kuloarima proširile su se glasine kako je povod svađi između Chrisa Browna i Rihanne, a koja je završila premlaćivanjem, sms poruka Paris Hilton s kojom se Brown dopisivao pred Rihannom



Prema posljednjoj verziji, Chris Brown premlatio je Rihannu nakon svađe koju je započela mlada pjevačica.

Tako se barem priča u holivudskim kuloarima gdjke se mogu čuti i informacije kako je svađu i tuču započela Rihanna koja je dok su bili u Chrisovom autu, vidjela sms poruku od neke djevojke.

Kako se poslije ustvrdilo, nepoznata je djevojka zapravo Paris Hilton koja je s Brownom razmijenila brojeve telefona na partyju poznatog producenta Timbalanda.

Na toj je zabavi bila i Rihanna koja je u čast domaćina otpjevala nekoliko pjesama. Za to se vrijeme njezin sada već bivši zaručnik družio s Paris Hilton s kojom je očito razmijenio i brojeve telefona. Stigao je prvi sms, a dalje je sve poznato...

MOJ KOMENTAR: Chris je KRETEN!!!!!! A i ova Paris se uvek petlja negde, koza!!
[Vrh] Go down
Nike_DD_Enriqueova_4ever
Mini Fan
Mini Fan
Nike_DD_Enriqueova_4ever


Broj postova : 121
Registration date : 25.10.2008

Chris Brown Pretukao Rihannu Zbog Paris Hilton?! Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown Pretukao Rihannu Zbog Paris Hilton?!   Chris Brown Pretukao Rihannu Zbog Paris Hilton?! Icon_minitimečet vel 19, 2009 11:46 am

pa bolja mi e paris hilton od ove rihanne....ma svi me u ovoj piči nerviraju,a i ne zanimaju iskreno...
who caresss....mislin nije je triba tako prituć,al ovin je sam naštetija sebi,a rihanna jbt da je takoooooo prituka,nije se mogla malo obranit.....
ma zaboli me,al aj ne sve dobro završi jer iako me rihanna često nervira,ima dobre pisme i ima talenta...
[Vrh] Go down
LoVe_EnRiQuE
Ultra, ultra Fan!
Ultra, ultra Fan!
LoVe_EnRiQuE


Female Broj postova : 690
Age : 30
Lokacija : SB
Registration date : 26.06.2008

Chris Brown Pretukao Rihannu Zbog Paris Hilton?! Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown Pretukao Rihannu Zbog Paris Hilton?!   Chris Brown Pretukao Rihannu Zbog Paris Hilton?! Icon_minitimečet vel 19, 2009 6:40 pm

već sam rekla da mi se gadi muški
koji dignu ruku na žensku
al de sve je to meni nekako napuhano
..on nju pretuko, ona njega voli
ma de....
[Vrh] Go down
http://shakiragirl7.blog.hr
Nicole_
Nobody ;]
Nobody ;]
Nicole_


Female Broj postova : 26
Registration date : 27.05.2010

Chris Brown Pretukao Rihannu Zbog Paris Hilton?! Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown Pretukao Rihannu Zbog Paris Hilton?!   Chris Brown Pretukao Rihannu Zbog Paris Hilton?! Icon_minitimesri srp 21, 2010 5:58 pm

da..razočarala sam se ,nisam znala da tako glupa može bit da ide opeet s njim No
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chris Brown Pretukao Rihannu Zbog Paris Hilton?! Empty
PostajNaslov: Re: Chris Brown Pretukao Rihannu Zbog Paris Hilton?!   Chris Brown Pretukao Rihannu Zbog Paris Hilton?! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Chris Brown Pretukao Rihannu Zbog Paris Hilton?!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Enrique Iglesias Croatian Forum :: Celebrities :: Celebrity News-
Forum(o)Bir: